Відкриття у Києві! Науковий ліцей/пансіон «Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова» - наші партнери!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Раді повідомити вам, що наші давні друзі та партнери з «Фонду Відкрита політика» і «Міжнародної Зеленої Школи» в Космачі відкривають у Києві Науковий ліцей/пансіон «Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова».

Спільно з нашими учнями академії Фонд і «Міжнародна Зелена Школа» неодноразово проводили наукові вікенди та доброчинні сесії, зокрема, акції зі збору коштів для дітей, які постраждали від війни на сході України.

ЦІННОСТІ

Новий Науковий ліцей/пансіон «Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова» продовжуватиме традицію плекання цінностей добра та милосердя, креативності та інноваційності, а також сповідує принцип «школи без стін».

ВІЗІЯ

ВЧИТИ[сь] бути людиною, ЛЮБИТИ, науку, Україну, світ.

СТАНДАРТИ

Науковий ліцей працюватиме за державними стандартами спеціалізованої освіти наукового профілю, авторськими методиками вчителів фіз-мат шкіл, а також навчальних закладів Ізраїля, США, Канади, Індії, дистанційних інноваційних шкіл Литви та Нової Зеландії. Наші унікальні методики GREEN STrEAM успішно апробовані в Міжнародній Зеленій Школі в Космачі протягом 8 років. Навчання в ліцеї поєднує математику і мистецтво, формує навички стартаперства (від оволодіння основами промоції та менеджменту проєкту, вивчення маркетингових стратегій та тактик інноваційних проєктів до отримання навичок управління проєктами в ІТ-компаніях та на високотехнологічних підприємствах) та плекає емоційний інтелект і ментальне здоров’я. Ліцей входить до мережі шкіл м. Києва і видає документи державного зразка (ліцензія №1455 від 15.08.2019).

КОСМОС і АСТРОНОМІЯ — окремий напрямок Наукового ліцею, оскільки цей навчальний заклад носить ім’я астронома Клима Чурюмова і має на меті продовжувати внесок вченого в історію України як космічної країни.

ВЧИТЕЛІ

У нашій команді ініціативні, креативні, людяні, з інноваційним поглядом вчителі, які мають успішний досвід викладання в фізико-математичних, природничих ліцеях; викладачі університетів, чиї вихованці посідають призові місця на республіканських і міжнародних олімпіадах.

ПІДРУЧНИКИ

Учні Наукового ліцею/пансіону будуть займатися за сучасними українськими підручниками, підручниками фізико-математичних шкіл України, NASA та Ізраїлю, а також за старими підручниками з математики, фізики, астрономії (Сканаві, інші).

«ШКОЛА БЕЗ СТІН»

Навчання в 2020-2021 н.р. відбуватиметься за змішаною формою: дистанційне і оффлайн в малих групах в обсерваторіях, лабораторіях, хай-тек компаніях, а також у пансіоні в Карпатах. Крім інноваційного підходу до організації навчального простору (методики спеціалізованої математично-мистецької школи Ізраїлю), з учнями працюватимуть асистенти вчителя та тьютори.

РОДЗИНКИ

- у нашій школі наука поєднується з традиційним українським мистецтвом;

- є окремий власний табір/пансіон в гуцульському селі Космач (Ів.-Франківська обл.), яке відоме на весь світ живою традиційною культурою;

- вчителі і школярі співпрацюватимуть з інноваційними школами з різних континентів;

- астрономія і космічні проекти розпочинаються з 5 класу.

ВСТУП
У 2020 році починається набір на навчання для учнів п’ятих, шостих, восьмих та дев’ятих класів. Для учнів, які не пройшли за конкурсом при вступі на 2020/2021 рік до Дитячої інженерної академії, фізико-математичних ліцеїв, а також для школярів-спортсменів діє спеціальна пропозиція.
Записатися на співбесіду можна за посиланням: https://bit.ly/3e0IK7Y

Більше інформації про навчання можна знайти: www.cigs.com.ua та YouTube

#GOзНАМИ #МрійДійРадій

________________

Телефони:
+38 (067) 454 45 16
+38 (044) 288 50 75 (в робочі дні з 10:00 до 17:00)

Кiлькiсть переглядiв: 613

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.